Groepspakket

Reserverings- en beschikbaarheidscentrale voor campingketens en -collectieven.

Ctoutvert werkt samen met meer dan 65 ketens en campingcollectieven: lokaal, regionaal, nationaal en internationaal. Onze oplossingen staan bekend om hun ergonomie en hun interoperabiliteit. Alle gegeves zijn in Webservice beschikbaar en zijn compatibel met de eisen volgens Google Panda e.a. Neemt u contact met ons op om dit onderwerp verder uit te diepen.

De beschikbaarheidscentrales worden op maat gemaakt: zoekmodule met criteria (bestemming, verblijfsdatum, services enz.), resultatenoverzicht, presentatiepagina van de camping, klantenbeoordelingen, reserveringstunnel …

 

Onze Groepspakket referenties  :

Benelux
CampriLux camping.lu
Recread camping.be
Kempen Campings kempencampings.be

 

Franse Ketens
Les Castels les-castels.com
Team Holiday Partners teamholidaypartners.com
Camping Qualité campingqualite.com
Sites et Paysages sites-et-paysages.com
Airotel airotel.com
Flower flowercampings.com
Gitôtel gitotel.com
Kawan kawan-villages.com
Camping Cheque campingcheque.com
Sud Est Vacances sud-est-vacances.fr
Aquadis Loisirs aquadis-loisirs.com
Camping Plus Bretagne campingplus.com
France 4 Naturisme france4naturisme.com
Holiday Cheque holiday-cheque.com
France Espaces Naturisme naturisme.fr
Provence Campings provence-campings.com
Seasonnova vacances-seasonova.com
Périgord Decouverte vacances-seasonova.com
Normandie Camping vacances-seasonova.com
Camping Carcassonne vacances-seasonova.com
Les Pieds dans l’Eau lespiedsdansleau.com
Roulottes de Campagne roulottes-de-campagne.com
Plein Air Location plein-air-locations.fr
Association camping sud Ardèche france-ardeche-campings.com
Camping Paris camping-paris.com
Groupement des campings des Gorges du Tarn camping-gorgesdutarn.com
Viaduc de Millau – Gorges du Tarn campings-des-gorgesdutarn.com
Viva camp vivacamp.com
Millau Larzac millau-larzac.com
Sunmarina sunmarina.com
Camp’in Ouest camp-in-ouest.com
Camping de Bourgogne, Epervière campings-bourgogne.com
Camping Qualité Pays de Loire campingspaysdelaloire.com
Camping Qualité Auvergne campingqualiteauvergne.com
Camping Qualité Lorraine camping-lorraine.com
Campmed.com campmed.com
C’est si bon c-sibon.fr
Chalets en France – Tourisma Vert chalets-en-france.com
Kheops Universal kheopsuniversal.fr
Click Vacances click-vacances.com

 

Campingbond of federatie Frankrijk
Fédération française de camping et de caravaning ffcc.fr
Fédération des campings de Rhône Alpes camping-rhonealpes.com
Fédération des campings de Normandie guide-camping-normandie.com
Quickstop Camping Bretagne quickstop-camping-bretagne.com
Fédération des campings de Midi-Pyrénées camping-midi-pyrennes.com
Villages vacances Ternelia ternelia.com
Syndicat HPA Isère campingisere.com
Syndicat HPA Lot-et-Garonne camping-lot-et-garonne.com
Syndicat HPA Vienne www.camping86.com
Syndicat HPA Ariège campingariege.com
Syndicat HPA Aveyron camping-aveyron.com
Syndicat HPA Lot campingslot.com
Syndicat HPA Hautes-Pyrénées campings65.com
Syndicat HPA Gers campings-gers.com
Syndicat HPA Dordogne campidor.com
Syndicat HPA Savoie campingsdessavoie.com
Syndicat HPA Var provence-campings.com
Syndicat HPA Ardèche camping-ardeche-guide.com
Syndicat HPA Drôme camping-drome.com
Syndicat HPA Alpes de Haute Provence provence-alpes-campings.com
Syndicat HPA Savoie – USHPA campingsavoie.com
Club Camping 87 – Haute Vienne camping-limousin.com
Association des campings du Jura jura-tourism.com

 

CRT of ARDT of OT
CDT Sarthe tourisme-en-sarthe.com
CRT Aveyron tourisme-aveyron.com
ADT Ain ain-tourisme.com
CRT Picardie picardietourisme.com
Estérel Côte d’Azur esterel-cotedazur.com
OT Sarlat sarlat-tourisme.com
OT Montignac / Lascaux / Vézère tourisme-vezere.com
OT Saint Jean de Monclar montclar.com
ARDT Creuse tourismecreuse.com

 

Voor meer informatie

Nathalie Wijdemans nathalie.w@ctoutvert.com

Tel : +33 (0)5.61.47.23.53
Fax : +33 (0)5.34.40.84.77